XLVII Warmińsko-Mazurska Wystawa Psów Rasowych, Ostróda, 4.07.2021
Ring: 16 Niedziela / Sunday Razem: 73
Sędzia: Marta Kościańska (PL)
12.00 Wyżeł weimarski długowłosy (1)
Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired
Suki - Females
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
686 DAKOTA Creazy Forever, wł. Tomasz Korta
12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (19)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 3
687 BUMBLEBEE Speading Joy, wł. Henryk Richert - dosk. 3?
688 POTTER Szara Pasja, wł. Patrycja Maleszyk - dosk. 2
689 SOFFIO D 'AMORE MASTER CHAOS, wł. Witkowska Klaudia - dosk. 1, Zw.Mł, NJ
Klasa otwarta - Open Class 3
690 ABIS Grey Silver-Psy z Pasją, wł. Ewelina Przysiecka - dosk. 1, CWC
631 FLOYD z Zebrzydowic, wł. Witkowska Klaudia - dosk. 2
692 MATT Weimaraners House (FCI), wł. Natalia Bednarska
Klasa championów - Champion Class 1
693 Zaidee Line Paparazzi, wł. Kacper Buła - dosk. 1, CWC, BOB, BOG4
Suki - Females
Klasa młodzieży
Junior Class 6
694 BEAMING TANZANITE, wł. Ewa Pawłowska
695 BEL A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki - dosk, --
696 CHLOE Deep Grey, wł. Joanna Maciejewska - dosk. --
697 FREYA It`s Ok To Be Grey (FCI), wł. Natalia Bednarska - dosk. 2?
698 MARSHALL FUNKY JAZZY Szary Legion, wł. Karina Marszałek
699 POLA Szara Pasja, wł. Gzowska Justyna Marek Palasek - dosk. 1, Zw. Mł.
Klasa pośrednia - Intermediate Class 3
700 BOOGIE A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki - dosk. 2
701 IMAGINARY FRIEND Joy Spirit , Adrian Szukalski Klaudia Worek, Zyta Zborowska - nb
702 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga - dosk. 1, CWC
Klasa otwarta - Open Class 1
703 D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska - dosk. 1, CWC
Klasa championów - Champion Class 1
704 D'Argento Vien (FCI) AVALON USS ARIZONA, wł. Agata Owczarska - dosk. 1, CWC, NDSwR
Klasa weteranów - Veteran Class 1
705 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska - dosk. 1, BOS, BIS Weteranów 3