Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat

Re: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat 10 lata 6 miesiąc temu #6424

  • Liza
  • Liza Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
A&C&Rico - może dotarły już jakieś nowe zdjęcia Benia.
Iza - myślę że można odblokowac dział adopcji i przenieść ten wątek do szczęśliwych zakończeń.
Pozdrawiamy Kasia i Oskar oraz szaraki LIZA i VIVA
www.silverfriend.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat 10 lata 6 miesiąc temu #6425

  • A_C_Rico
  • A_C_Rico Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat 10 lata 6 miesiąc temu #6427

  • Anonymous
  • Anonymous Avatar
Nie , nie zaluje tych pieniedzy, najwazniejsze, ze Benio bezpieczny, tylko uwazam, ze ladnie byloby teraz ze strony szczesliwego wlasciciela wesprzec innego wyzla. Zajrzyj na sos wyzlowe na facebooku i zobacz, ile jest nieszczescia, co prawda nierasowgo....
Moje dwa wyzly wyjelam z duzych opresji i nikt ale to nikt nie fundowal mi legowisk, zabiegow chirurgicznych, usg, badan etc czyli doprowadzania do tzw. kultury....Jednego wyzla przejelam z zasikanym recznikiem i resztka najgorszej karmy chappi oraz mnostwem chorob, a mial dopiero 11 miesiecy.. Nawet do glowy mi nie przyszlo, zeby robic zbiorke...Ot co mam do powiedzenia i na tym koncze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat 10 lata 6 miesiąc temu #6429

  • A_C_Rico
  • A_C_Rico Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Rozumiem, że według Ciebie Ela z Jackiem od początku wiedzieli, że Bena wezmą, a zbiórkę zrobiliśmy z premedytacją po to, żeby dostali "czystego" psa? Ok.

Jeśli ktoś ma takie same "wątpliwości" jak kadamisha niech da znać na priv. Bena odwiedzić też można i sprawdzić jak wraca do zdrowia. Zawsze możemy zrobić akcję zwrotu przelewów i odstawić psa do Wojtyszek.
Ja ten temat kończę. Więcej nie pomagam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat 10 lata 6 miesiąc temu #6430

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Kadamisha nie odpowie na post. Poprosiła o usunięcie swojego konta z forum.

Dział jest odblokowany.
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Benio z Julianowskich Sadow-9 lat 10 lata 6 miesiąc temu #6431

  • Liza
  • Liza Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
A&C&Rico - nie ma się co unosić i nie potrzebnie denerwować. Nie pisz że więcej nie pomożesz, bo Cię poznałem i wiem że to nie prawda.
Kadamisha - bez potrzeby usunęłaś konto ponieważ forum jest dla wszystkich i każdy może wypowiadać swoje uwagi i sugestie.
Najważniejsze że Benek ma domek.
Było to jednak uwarunkowane czy dogada się z sunią rezydentką. Z uwagi na wiek i jego przeszłość nie można było zostawić Benia bez opieki weterynaryjnej i badań.
Czuję się po części odpowiedzialny za to zamieszanie, ponieważ jako pierwszy zgłosiłem chęć pomocy i podałem temat na Facebooku.
Można było się spodziewać ze DT zostanie DS ponieważ często tak się dzieje. Wszyscy mamy lub mieliśmy psy i wiemy ze jak taki czworonóg trafi do naszego domu to rozstać się z nim jest bardzo ciężko, a taki po przejściach jak otrzyma trochę miłości to kocha podwójnie.
Każdy zaoferował pomoc jaką uważał i było to zupełnie dobrowolne.
Jak wspieramy jakieś schronisko to nie wiemy na jakie wydatki będą przeznaczone nasze pieniądze.
Tu Ania rozpisała wszystko by nikt nie miał wątpliwości.
Ja osobiście mam wielki szacunek dla Pani Eli i Pana Jacka którzy zapewnili Benkowi spokojna starość.
Uważam że nie ma potrzeby się na siebie wzajemnie boczyć i przepraszam za całe zamieszanie.
Oskar.
Pozdrawiamy Kasia i Oskar oraz szaraki LIZA i VIVA
www.silverfriend.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Liza, szyszka, Dargento
Czas generowania strony: 0.261 s.