Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kopiowanie ogonów

Re: Kopiowanie ogonów 13 lata 4 miesiąc temu #3649

Luzak, Twoje wypowiedzi trącają już nudą nie mówiąc o agresji , Twoje argumenty choc już nic nowego nie wnoszące nie są do absolutnych dyskusji "moje jest mojsze " nikt nie ma racji bo moje jest mojsze i wszyscy jestesmy ignorantami, głupcami i na niczym się nie znamy bo Twoje jest Twojsze, jak argument jest niewygodny to atak -przeczytałam ten watek jeszcze raz i nikt tu Ciebie ani razu nie obraził za to =Ty już zrobiłeś to kilka razy , wstrzymaj się trochę bo do wyładowania złych emocji to tutaj raczej nie jest zbyt dobre miejsce kup sobie rękawice i worek i wal z powodu nie jednolitego podejscia do rzeczy co frustruje Cię niemiłosiernie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Kopiowanie ogonów 13 lata 4 miesiąc temu #3650

  • luzak
  • luzak Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Teza o wzgl?dno?ci z?a jest dziwna? No sam przecie? dajesz argument. Kopiowanie wy??a w Niemczech dobre, w Szwecji nie dobre. 0 - 1
Luzaku, z?o JEST poj?ciem wzgl?dnym. Czy okaleczenie suki przez usuni?cie jej narz?dów rodnych, nara?enie jej na ?mier? podczas zabiegu oraz wystawienie na cierpienie po, WY??CZNIE w imi? "ograniczenia populacji" oraz ca?kowicie zgodnie z prawem jest z?em, czy nie? Dla mnie jest. Dla ustawodawcy nie. Chyba jednak wszystko jest wzgl?dne.[/quote:2a9hfwpt]
„Dziwaczno??” odnios?em do Twojego stwierdzenia: „takie narody jak niemiecki, czy du?ski nie widz? "w tym" NIC z?ego”. Nie jestem specjalist? w kategoryzacji z?a. Tym, szeroko zajmuje si? etyka. Stosuje polityka, a wyniki wida? na co dzie?. Niestety.

BTW, nie wszystko jest wzgl?dne. Przyk?ad: wilgotno??, mo?e by? te? bezwzgl?dna ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Kopiowanie ogonów 13 lata 4 miesiąc temu #3652

  • luzak
  • luzak Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Luzak, Twoje wypowiedzi tr?caj? ju? nud? nie mówi?c o agresji , Twoje argumenty choc ju? nic nowego nie wnosz?ce nie s? do absolutnych dyskusji "moje jest mojsze " nikt nie ma racji bo moje jest mojsze i wszyscy jestesmy ignorantami, g?upcami i na niczym si? nie znamy bo Twoje jest Twojsze, jak argument jest niewygodny to atak -przeczyta?am ten watek jeszcze raz i nikt tu Ciebie ani razu nie obrazi? za to =Ty ju? zrobi?e? to kilka razy , wstrzymaj si? troch? bo do wy?adowania z?ych emocji to tutaj raczej nie jest zbyt dobre miejsce kup sobie r?kawice i worek i wal z powodu nie jednolitego podejscia do rzeczy co frustruje Ci? niemi?osiernie.[/quote:238g6lez]
Zapomnij, mnie nie mo?na szanta?owa? takim prostackim pisaniem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Kopiowanie ogonów 13 lata 4 miesiąc temu #3653

hahahaha, Tobie gratuluje prostactwa i jak już wcześniej pisałam powinieneś znaleźdź inne miejsce do obrażania ludzi, cos ciśnie się na usta ale nie zniżę się do Twojego nędznego poziomu,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Kopiowanie ogonów 13 lata 4 miesiąc temu #3655

  • luzak
  • luzak Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
sfora, SIMIA SIMIA EST, ETIAM SI AUREA GESTAT INSIGNIA.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Kopiowanie ogonów 13 lata 4 miesiąc temu #3656

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Mimo 5-letniej nauki łaciny nie ogarniam kontekstu riposty....
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.129 s.