Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Światówka 2010 - Dania

Re: Światówka 2010 - Dania 13 lata 9 miesiąc temu #3195

  • Agusia
  • Agusia Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Światówka 2010 - Dania 13 lata 9 miesiąc temu #3198

  • Ben
  • Ben Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Poznałem wyniki, obejrzałem zdjęcia i jedyne, co mogę powiedzieć to WSPANIALE, GENIALNIE i FANTASTYCZNIE, czyli GRATULACJE. I nie tylko z powodu Zw. Świata, ale także zwycięstw w klasach (w suczkach 3 z 4 dorosłych) oraz lokat. Po prostu DOMINATORZY.

W zasadzie to od Mediolanu (Rajder i Janek) poprzez inne "światówki" (m.in. Poznań) sukcesy na WDS stały się czymś normalnym, to jednak zawsze jest obawa, czy i tym razem wyróżni polskie weimary. Choć oglądając zdjęcia widać, że sędzia musiałby być z mundialu z RPA, aby nie docenić klasy naszych (waszych) psów.

I jeszcze jedna uwaga. W Poznaniu stojąc miedzy ringami, na których były weimary, częściej oglądałem dorosłe psy, na ring "młodzieżowy" tylko zerkałem, a tam pierwsze laury zdobywali Quest, Quartz, Fritz i Allegro, czyli psy, które teraz rządzą na najważniejszych wystawach. Allegro już wtedy prezentował się świetnie, w pamięć zapadł jego doskonały eksterier i długie blond włosy. Choć wtedy był chyba psem chorwackim.

Wprawdzie tegoroczną "światówkę" znam tylko ze zdjęć Szarejsfory, to jednak wydaje mi się, że w Poznaniu był wyższy poziom psów - myślę o średniej, mimo, że psów było więcej. Po prostu było dużo doskonałych naszych psów.

I tu chciałem wyrazić moje uznanie naszym hodowcom za zapał, konsekwencję, pracowitość, wiedzę i poświęcenie. Wasze osiągnięcia są naprawdę wspaniałe i bezkonkurencyjne w kraju, bo chyba nie ma innej rasy (oprócz ras polskich), która w sposób ciągły i nieprzerwany osiągałaby takie sukcesy. Szacunek.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Światówka 2010 - Dania 13 lata 9 miesiąc temu #3199

Bardzo mi się podoba wizja Allegro z długimi blond włosami :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.113 s.