Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Cherry eye

Re: Cherry eye 10 lata 5 miesiąc temu #6640

  • derbich
  • derbich Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Cześć,
Dziękuję za informację - jak mu nie przejdzie w ciągu powiedzmy dwóch tygodni to wówczas wybiorę się do polecanego przez Ciebie weterynarza.
pozdrawiam,
michał d.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Cherry eye 10 lata 5 miesiąc temu #6641

  • szyszka
  • szyszka Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Cze??,
Dzi?kuj? za informacj? - jak mu nie przejdzie w ci?gu powiedzmy dwóch tygodni to wówczas wybior? si? do polecanego przez Ciebie weterynarza.
pozdrawiam,
micha? d.[/quote:3oxa1rtc]

Jak dla mnie bez sensu jest podawa? psu antybiotyk, jak nie wie si? na 100% z czym ma si? do czynienia...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Cherry eye 10 lata 5 miesiąc temu #6642

  • derbich
  • derbich Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Witam,
Antybiotyk podany był na zapalenie rogówki, która, wszystko na to wskazuje, była wynikiem łzawienia oka. Jutro wypytam o szczegóły weterynarza. Problem z tym okiem polega na tym, że nie zawsze łzawi. Jedynie na początku spaceru albo przy jedzeniu. Nigdy podczas snu lub normalnego obgryzania kości :)
Natomiast zdarza się, że łzawi podczas zabawy, gdy łeb częściej jest w dole niż w górze.
pozdrawiam,
michał d.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Cherry eye 10 lata 4 miesiąc temu #6750

  • derbich
  • derbich Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Cześć,
Mojemu fosterowi wypadł gruczoł trzeciej powieki. Prawdopodobnie miało to związek z zapaleniem mięśni szczęki, które w tym czasie przechodził. Tak czy inaczej jest już osiem dni po zabiegu. Oczko świetnie się goi, opieka weterynaryjna wspaniała - szarasfora -> wielkie dzięki za info o okuliście w Poznaniu! :) Jeśli ktokolwiek ma jakieś dodatkowe pytania, to śmiało proszę zadawać - z przyjemnością, jeśli znam odpowiedź, odpowiem :)
pozdrawiam,
michał d.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.120 s.