Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Doświadczenie z karmą Orijen

Doświadczenie z karmą Orijen 9 lata 3 miesiąc temu #5344

Witam wszystkich serdecznie.

Mam pytanie, czy ktoś ma jakieś "doświadczenie" z karmą Orijen.

SENTIO jest obecnie Royal Canin Energy 4800 ale nie jestem z niej do końca zadowolony. Po Royal-u jest bardzo dużo wiatrów, "kupa" nie jest zwarta, jest raczej luźna.

To co pojawia sie w opisach na temat karmy Orijen jest OK (tak się wydaje) 75-80% mięsa a wypełniacze tylko w postaci warzyw. Karma jest również dość droga (15kg - 300zł) ale to do końca nie ma znaczenia, niechciałbym zrobić mojemu szarakowi krzywdy.

Pozdrawiamy wszystkich
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Doświadczenie z karmą Orijen 9 lata 3 miesiąc temu #5345

osobiście nie miałam okazji przetestować tej karmy na swoim psie , bo cena zawsze mnie powalała, ale kilkoro moich znajomych się skusiło i tylko jeden na pięć tych psów tolerował Orijena. Reszta miała potworną biegunkę i gazy.

Radziłabym kupić na początek mały worek , aby sprawdzić jak pies na niego reaguje.

Ja swoje psy od roku karmie BARFem i jestem bardzo zadowolona z tego wyboru.

Natomiast psy przebywające u mnie w domu tymczasowym karmie suchą , bo nie zawsze udaje mi się przekonać przyszłego właściciela do barfa i pieski w nowym domu czekałby "szok" jedzeniowy!

Zawsze wybieram między tymi trzema karmami:

Nutra Gold Breeders Bag

Markus Muhle ( jedyna karma na którą moje barfujące psy są w stanie się skusić!!!)

TOTW

Re: Doświadczenie z karmą Orijen 9 lata 3 miesiąc temu #5346

Andrzej_Bu a gdzie kupujesz tego Royal Canin Energy 4800 - w internecie ? Kup u Vet'a, który kupuje bezpośrednio w Royal Canin... i porównaj. :-)

Re: Doświadczenie z karmą Orijen 9 lata 3 miesiąc temu #5347

• szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
UDRA była na tej karmie rok (od 2 miesiąca życia do 14 miesiąca). Nie mieliśmy żadnych problemów, uważam, ze to jest doskonała karma.
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Czas generowania strony: 0.103 s.