Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Problem ze spaniem

Problem ze spaniem 10 lata 6 miesiąc temu #6478

  • MichalH
  • MichalH Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Witajcie
Mam taki mały problem z moim Korkiem a nawet 2 z tym że ten pierwszy średnio mi przeszkadza ale drugi to już poważniejsza sprawa. Wszyscy wiemy że nasze wyżły są wyjątkowo mądre baaa moja to nawet cwana jest, ale do rzeczy. Problem z Nancy jest taki że gdy idę spać ona zostaje u Siebie na swoim legowisku, ponieważ nie pozwalam jej spać na łóżku w sypialni, ani na sofie w salonie i ten mały siwy cwaniaczek wyczekuje godzinkę, aż zasnę i dopiero w tedy wskakuje na sofę w salonie. Specjalnie by nie przeszkadzało gdyby nie to że dziś w nocy zniszczyła już drugą poduszkę od tej sofy. Czy wy też mieliście takie przeboje? lub macie może jakiś sposób aby ją tego oduczyć. Dodam tylko że Nancy jest szczeniakiem niespełna 6 miesięcznym ale generalnie nie wykazuje destrukcyjnych tendencji ma całe mnóstwo zabawek które sobie gryzie plus na dworze wszystkie patyki dookoła.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Problem ze spaniem 10 lata 6 miesiąc temu #6480

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Standard.
Nie możecie zamknąć drzwi do tej sofy?
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Problem ze spaniem 10 lata 6 miesiąc temu #6483

  • Liza
  • Liza Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
Zabawki nie wszystkie na raz, dwie lub trzy i co drugi dzień wymiana. I oczywiście szczeniaczka trzeba przed spaniem zmęczyć na spacerze.
Pozdrawiamy Kasia i Oskar oraz szaraki LIZA i VIVA
www.silverfriend.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Problem ze spaniem 10 lata 6 miesiąc temu #6494

  • MichalH
  • MichalH Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Opcja z drzwiami odpada bo mamy salon połączony z kuchnią i tam korek ma swoje legowisko. Tak tak zabawki są wymieniane raz na kilka dni i na brak ruchu to ona narzekać nie może.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Problem ze spaniem 10 lata 6 miesiąc temu #6501

Ja swojemu od początku pozwoliłem spać w łóżku i nigdy nie było nocnych problemów. Problemy były tylko w ciągu dnia gdy musiał zostać sam ("jedzenie mebli"), ale wyrósł z tego. Dziś jest psem już prawie cztero-letnim i mimo, że mu nadal nie zabraniam spać w łóżku, często wybiera jednak swoje posłanie (jest mi wtedy dziwnie przykro). Po prostu dorósł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Problem ze spaniem 10 lata 6 miesiąc temu #6508

  • MichalH
  • MichalH Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
OOoooooo proszę to teraz mnie zaszokowałeś mi całe życie wszyscy klepali do głowy że jak się szczeniaka nauczy spać w łóżku to później kaplica nie będzie chciał spać u Siebie a tu proszę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.146 s.