Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: wycie po nocach

wycie po nocach 8 lata 6 miesiąc temu #7667

  • Kalinowska
  • Kalinowska Avatar
Witam, poszukuje porady. Jestem amatorem jeżeli chodzi o posiadanie psa, ale zawsze marzyłam mieć zwierzaka i tak trafiłam na mojego wyżła, ma prawie dwa lata, łączy nas silna więź, ale niestety nie mogę zabierać wszędzie mojego urwiska, wtedy zostawiany jest w kojcu i potrafi na prawdę bardzo długo ujadać, myślę aby zapewnić mu jakiegoś towarzysza, ale zastanawiam się jaki będzie najlepszy czy suka, pies, szczeniak czy raczej już dojrzały pies, mały, duży i czy jest jakaś rasa, z którą lubią się jakoś szczególnie? Dodam, że mój łobuz chce się ze wszystkimi bawić i wszystkich zaczepia, jest bardzo pocieszny. Myślałam o adoptowaniu boksera albo dalmatyńczyka. Liczę na pomoc . Pozdrawiam :silly:
Ostatnio zmieniany: 8 lata 6 miesiąc temu przez Kalinowska.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wycie po nocach 8 lata 6 miesiąc temu #7669

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Wyje po nocach, czy wyje w dzień, kiedy jest zostawiany?
Gdzie ten kojec jest? Na dworze?
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

wycie po nocach 8 lata 6 miesiąc temu #7670

  • Kalinowska
  • Kalinowska Avatar
Tak, nasz piesek wyje w dzień kiedy go zostawiamy, niestety pracujemy i nie mamy jak go zabierać ze sobą hihi czy też zostawić w domku, nawet jak go wczesniej " wyszalejemy " to on wyje za nami, potrafi to robić po 2h, bo sąsiedzi się skarżą, a ostatnio musieliśmy go na noc zamknąć i niestety musieliśmy wracać do domku, bo mały synek sąsiadów nie mógł spać przy tak głośnym wyciu. Chcemy żeby piesek się cieszył i myślimy właśnie nad wzięciem przyjaciela dla niego, tylko zasnatawiamy się czy jak weźmiemy psa spokojnego czy on nabierze przy nim chociaż trochę uspokoi czy też psa w jego wieku żeby mogły razem psocić ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.115 s.