Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Niegrzeczne weimary

Re: Niegrzeczne weimary 13 lata 11 miesiąc temu #2847

tak w uzupełnieniu, gdyby ktoś moją wiadomość odczytał opacznie... szczeniak poznaje świat ... i wcale nie twierdzę że <b> VIGOR</b> źle wychowywał swojego Vito miałem namyśli tylko to, że zawsze trzeba szukać przyczyny jakiegoś zachowania i żeby nie było tak łatwo to, przyczyny takich samych zachowań mogą być różne... i w naszym przypadku obgryzanie ścian było ewidentnie związane z gryzakami ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Niegrzeczne weimary 13 lata 11 miesiąc temu #2848

  • VIGOR
  • VIGOR Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
u nas wyglądało to raczej na brak wapna. Jak zaczął dostawać dodatkowo do jedzenia przestał gryźć ściany, kiedy odstawiliśmy problem pojawił się ponownie. Teraz dostaje witaminy zobaczymy czy coś pomoże
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Niegrzeczne weimary 13 lata 11 miesiąc temu #2850

no właśnie, nigdy nie wiadomo co dolega szczeniakowi... my odstawiliśmy problem ustąpił wy daliście i problem ustąpił... nigdy nie ma pewności co może szczenięciu przynieść ulgę i uniwersalne rady nigdy się nie sprawdzają, trzeba mieć rozsądek w rozwiązywaniu problemów wychowawczych, sami popełniliśmy ich wiele... innych uniknęliśmy niechcąco (zupełnie przypadkiem). Chyba każdy pies jest inny, a raczej "mix psiaka i właściciela" jest inny. I nie ma jednej uniwersalnej obsługi wyżła, albo żadnego innego żywego stworzenia ....
darek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Niegrzeczne weimary 12 lata 2 miesiąc temu #4790

  • olcia_03
  • olcia_03 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Cesar Millan - zaklinacz psów

http://video.nationalgeographic.com/vid ... y-and-lex/

od 32 min :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Niegrzeczne weimary 10 lata 8 miesiąc temu #6281

  • Nemrac
  • Nemrac Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Jakby kto? chcia? jeszcze obejrze? filmik z niegrzecznymi weimarami, to jest dost?pny tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=jwMhR2o6a28
Tamten lik chyba jest ju? nieaktywny.
Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.125 s.