Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: DT DS

Re: DT DS 8 lata 4 miesiąc temu #6863

• Fiona79
  • Fiona79 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Witam
Od wczoraj dzięki p. Paulinie jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami 5 mc szczeniaka.Na razie poznajemy się wzajemnie .Zdjęcia zamieszczę w najbliższym czasie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: DT DS 8 lata 4 miesiąc temu #6865

• Apoteoza
  • Apoteoza Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
Gratulacje :) :)

Re: DT DS 8 lata 2 miesiąc temu #7055

• Fiona79
  • Fiona79 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
obiecane fotki
Załączniki:

Re: DT DS 8 lata 2 miesiąc temu #7056

• Fiona79
  • Fiona79 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
jeszcze jedna
Załączniki:

Re: DT DS 7 lata 11 miesiąc temu #7206

Witam wszystkich,
Jestem nowym członkiem forum miłośników tych niesamowitych psiaków jakimi są Weimary. Z wielką radością zaadoptuje pieska tej rasy. Wybór nie jest przypadkowy wiele czytałam na temat tych pięknych psów, gdy byłam małą dziewczynką mój wujek posiadał takiego pieska, ale wtedy nie wiedziałam jakie to wartościowe psy. Zakochałam się w tej rasie kilka lat temu ale mieszkając z rodzicami nie mogłam sobie pozwolić na posiadanie takiego czworonoga, gdyż w domu rodzinnym były już dwa psy w tym jeden labrador, którego przygarnęłam ze schroniska i mały kundelek, którego dostałam od rodziców. Po przeprowadzce do męża po ślubie rodzice oznajmili mi, że nie wyobrażają sobie życia bez któregoś z psiaków pomimo, iż mieszkam tylko 30 km od domu rodzinnego i często odwiedzam rodziców to żaden z pupili nie zamieszkał z mną. Przez przypadek odkryłam to forum, gdyż znalazłam ogłoszenie p. Ani na stronie doadopcji.pl szukającej domu dla DJ’ka – ale za późno zareagowałam i otrzymałam email z informacją, że DJ znalazł nowy domek – z czego bardzo się cieszę. Bardzo proszę o informację w sprawie piesków, dodam, że posiadam duży ogród, mieszkam pod Tarnowem (małopolska) w malowniczej miejscowości gdzie dookoła są lasy i jeziorka, piesek na pewno w takim terenie byłby szczęśliwy. Mogę dojechać po pieska, posiadam własny transport.
Pozdrawiam
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Liza, szyszka, Dargento
Czas generowania strony: 0.109 s.