Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bracia do adopcji (Wrocław)

Bracia do adopcji (Wrocław) 13 lata 11 miesiąc temu #2768

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Zwracam si? do Pa?stwa z wielka pro?b? o znalezienie odpowiedniego domku dla moich piesków. Mam dwa cudowne I przyznaje rozpieszczone (ale bardzo grzeczne) 18 miesi?czne wy??y weimarskie (rodowodowe). Niestety z powodu k?opotów osobistych musz? si? z nimi rozsta?. Przyznaje, ze to najtrudniejsza decyzja jaka musz? podj?? - serce mi chyba p?knie - kocham te pieski bardzo i wiem ze to mi?o?? odwzajemniona I bezwarunkowa. S? to bracia z jednego miotu - niestety nie znalaz?y wcze?niej odpowiednich w?a?cicieli - miot by? du?y - 9 szczeni?t i jako? trudno by?o znale?? nabywców. Te 2 pieski zosta?y i ca?y czas my?la?am ze zostan? juz ze mn? na stale. Przyzwyczaili?my si? do siebie bardzo i wiem, ze rozstanie b?dzie bardzo bolesne dla nas wszystkich. Dlatego tez poszukuje dla nich domu i w?a?cicieli, którzy obdarza je taka sama mi?o?ci? i troska jak ja. Zapewnia im opiek? i bezpiecze?stwo i ciep?y przytulny dom. Nie ukrywam, ze bardzo mi zale?y aby braci nie roz??cza?. Utrata w?a?ciciela (mnie) na pewno b?dzie dla nich i tak juz du?ym stresem wiec bardzo bym chcia?a aby oszcz?dzi? im jeszcze bólu z utraty siebie nawzajem. Nie wiem gdzie szuka? pomocy dlatego zwracam si? do Pa?stwa w tej sprawie. Mo?e jest jaka? szansa aby znale?? im opiekunów o dobrym sercu, którzy zapewni? im nale?yte warunki i mi?o??.

Ma?gorzata Mamrega
Telefon: 0605 252 202
http://www.weimarski.republika.pl
Załączniki:
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Bracia do adopcji (Wrocław) 13 lata 9 miesiąc temu #3080

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Psy są razem u nowej właścicielki, która niestety oferuje je jako reproduktory.
Bardzo przykra sprawa......
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Bracia do adopcji (Wrocław) 13 lata 9 miesiąc temu #3091

  • tomaszek
  • tomaszek Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 1
Produkcja szczeniąt, upychanie psów, które nie znalazły nabywców gdzie się da...
nie ma to jak odpowiedzialna hodowla... ale przecież najważniejsze hasło: "kochamy pieski"...

Szkoda, że hodowcy nie mieli tyle oleju w głowie, żeby wytłumaczyć właścicielom co oznacza termin "pies reproduktor"...

Przykre jest również, że obecna właścicielka nie ma chęci zapoznać się z zasadami panującymi w hodowli psów RASOWYCH.
Jej intencje są zdecydowanie jednoznaczne...........
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Bracia do adopcji (Wrocław) 13 lata 9 miesiąc temu #3095

  • knowacka
  • knowacka Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
To są tylko domniemania !!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Bracia do adopcji (Wrocław) 13 lata 9 miesiąc temu #3098

  • tomaszek
  • tomaszek Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 1
Skoro to nie są domniemania, to rozumiem, że póki co wycofa Pani ogłoszenia. A ponownie zacznie Pani reklamować psy, jak spełnią wszelkie wymagania do uzyskania statusu "pies reproduktor", oczywiście zgodnie z regulaminem hodowli psów rasowych FCI.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Bracia do adopcji (Wrocław) 13 lata 9 miesiąc temu #3125

  • szurajka
  • szurajka Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
....bo weimsy mają piękną foremę!!!! i silne są!!! A Ty zawiła Szara Sforo nic nie rozumiesz!!!!
Zgroza!!!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Liza, szyszka, Dargento
Czas generowania strony: 0.141 s.