Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Hotel dla psów - oferuję!

Hotel dla psów - oferuję! 7 lata 9 miesiąc temu #7775

  • Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Moi Drodzy!

Serdecznie wszystkich zapraszam do mojego hotelu dla psów, gdzie weimary znamy najlepiej ;) Oferuję opiekę z pełnym zaangażowaniem, w nowym pomieszczeniu, latem klimatyzowanym, zimą ogrzewanym. Boksy wyłożone kaflami, z ogromnym legowiskiem. (Legowiska przetestowane i zaaprobowane przez mojego Jabolka :). Zapewniam duży wybieg stworzony specjalnie dla piesków, z masą atrakcji - między inymi z basenem na upalne dni. Zapewniona całodobowa opieka weterynaryjna.
Dodatkowo oferuję szkolenia dla psów ras myśliwskich. Przygotowanie do polowań oraz do prób pracy i konkursów użytkowych. Oczywiście i w hotelu i w szkoleniu nie ograniczamy się do weimarów ;) Szkolenie w trybie dojezdnym z psem, pozostawienie psa na szkolenie stacjonarne, prowadzenie psa na konkursie, przewidziane warsztaty dla psów i przewodników.
Ponieważ działalność dopiero co rozpoczęłam - strona internetowa się tworzy. Jak się utworzy (na dniach) nie omieszkam udostępnić.
Hotel umiejscowiony w parku krajobrazowym Dolina Baryczy, nieskazitelnie czyste powietrze, naokoło pola, łąki, lasy i stawy, stawy, stawy....
Kontakt:
Anna Wygocka
tel. 609 227 159
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wioska Radziądz, gmina Żmigród, woj. Dolnośląskie.
50 minut od centrum Wrocławia, mniej niż 2 godziny z Poznania, Zielonej Góry, Ostrowa Wlkp.

Dla członków Klubu Wyżła Weimarskiego 20 % zniżki na hotel, 15 % na szkolenie! Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu osobistego :)

Pozdrawiam
Ania Wygocka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hotel dla psów - oferuję! 7 lata 9 miesiąc temu #7776

  • Ania
  • Ania Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Hotel "Leluchowo" :)
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.117 s.