Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Strona-Baza lekarzy wet., opinie, zapisy na wizyty

Strona-Baza lekarzy wet., opinie, zapisy na wizyty 5 lata 1 miesiąc temu #7810

  • Vetlike
  • Vetlike Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Vetlike

www.vetlike.pl

www.facebook.com/VetlikePL/Projekt jest dofinansowany z funduszy Unii Europejskiej. Vetlike jest to darmowa platforma internetowa, na której użytkownicy mogą zapisywać się na wizyty weterynaryjne przez internet redukując kolejki, czas poświęcony na wizytę i koszty związane z procesem rezerwacji. Użytkownicy mogą również wyszukiwać najlepszych lekarzy weterynarii z całej Polski na podstawie opinii użytkowników naszej strony.

Zainteresowanych zapraszam do rejestracji dzięki czemu wyeliminujemy problem związany z szukaniem dobrego weterynarza w dowolnym regionie Polski.

Aktualnie jestem zainteresowany promocją Vetlike, żeby informacja o tym portalu dotarła do jak największej ilości opiekunów zwierząt i lekarzy weterynarii, a lajków na fb nie chcemy kupować. Potrzebuję rejestracji w naszym portalu żeby go „rozkręcić”. Rejestracja jest oczywiście bezpłatna, bardzo szybka - nie trzeba podawać wrażliwych danych.

Strona ponadto zastępuje programy weterynaryjne do zarządzania placówką i usługami lekarzy weterynarii. Dzięki byciu na Vetlike.pl lekarze promują swoje usługi i zwiększają ilość klientów. Na stronie planujemy przyczynić się istotnie do wsparcia potrzebujących zwierząt, schronisk czy inicjatyw dla zwierzaków.

Możliwości naszej platformy jest więcej (wymienione zostały w opisie na Facebookowym profilu).


Jeżeli Was zainteresuje to zapraszam serdecznie :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.078 s.