Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Kupię suczkę długowłosą.

Kupię suczkę długowłosą. 12 lata 1 miesiąc temu #1850

J/w. kupię długowłosą suczkę po rodzicach polujących.
W Niemczech brak dobrych miotów.
W Austrii oczekuje już ok. pół roku na odpowiedz od Związku.
Proszę o informacje.
Z powżaniem Zbigniew Skowroński
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Kupię suczkę długowłosą. 12 lata 1 miesiąc temu #1851

• szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Panie Zbyszku nie mam dla Pana dobrych wieści. W Polsce nic Pan nie kupi, ponieważ praktycznie nie mamy hodowli długowłosych. Jest kilka długowłosych egzemplarzy w Polsce, ale ostatnio nie pokazują się na wystawach - czyli nie zdobywają uprawnień hodowlanych, a także nie pokazują się na próbach polowych czy konkursach.
Byc może rozmnażana będzie Cyna Mysia Zagłada w hodowli Mysia Zagłada[/url:1nwxomcw], ale nic nie wiem o jej umiejętnościach łowieckich, zdobyła dyplom III stopnia na konkursach tropowców i nie wiem jak sprawdza się jako wyżeł. Chyba musiałby Pan zapytać jej właścicielkę.
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/

Re: Kupię suczkę długowłosą. 11 lata 11 miesiąc temu #2100

• parsonek
  • parsonek Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Oklaski: 0
Cyna głównie pomaga terrierom i gończej - mam najwięcej zwierzyny grubej.
Niemniej bardzo dobrze radzi sobie z ptactwem, ma dużą pasję do aportu - wodę uwielbia o każdej porze roku.

Nie jestem profesjonalistka w wyżłach, więc nie potrafię dokładnie określić, czy i w jakim stopniu jest poprawne to co robi, niemniej do pracy chętna jest.

Dyplom tropowców zrobiłam tak ...z rozpędu. Jechałam z białymi, więc pomyślałam, co szkodzi - widziałam, że potrafi na polowaniu ładnie trzymać trop, raz zabrałam ją na ścieżkę pod okiem profesjonalisty, no i zaryzykowałam :) Wynik jest jaki jest. Zapewne jakby dopracować sprawę to i wyższy by był :)
Planujemy pokazać się w Głogowie, może i w Bydgoszczy( aczkolwiek tu jeszcze nie na 100%)

W każdej chwili można wpaść i zobaczyć sukę "live", przetestować "fachowym okiem".

planuję z Cyna wybrać się na krycie "na zachód", jeszcze nie mam wybranego psa na 100%

poniżej Cyna ok 2 tyg temu ( jak przez chwilkę był śnieg)
[img:2vspz8u0]photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs...828087_6992364_n.jpg[/img:2vspz8u0]

Re: Kupię suczkę długowłosą. 11 lata 11 miesiąc temu #2101

No ale próby polowe ma zrobione, tak?
Czas generowania strony: 0.109 s.