Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Hodowla "Z kotliny Dunajca"

Hodowla "Z kotliny Dunajca" 9 lata 3 miesiąc temu #7494

  • aga_a7
  • aga_a7 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 2
  • Oklaski: 0
Witam,
znalazłam ogłoszenie odnośnie szczeniaków wyżła w hodowli "Z kotliny Dunajca" (Wietrzychowice), czy ktoś ma ewentualne informacje o tej hodowli, doświadczenia? Niestety oprócz ogłoszeń nigdzie nie mogę znaleźć ich strony internetowej. :blink:
Jeśli temat w złym dziale, proszę o przeniesienie.
Pozdrawiam!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Hodowla "Z kotliny Dunajca" 9 lata 3 miesiąc temu #7495

  • nichya_nazir
  • nichya_nazir Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Witam,
Domyślam się, że chodzi o ogłoszenie na olx. Nie jest to hodowla z ZKwP, a nazwa Klub Hodowców rasowych psów i kotów Pies i KOT powinna się Pani rzucić w oczy. Zresztą nie tylko to, na zdjęciach psy wcale nie wyglądają dobrze, ale rozumiem, że nie ma Pani rozeznania. Natomiast przed zakupem tej rasy dobrze byłoby takie zrobić, dowiedzieć się nie tylko o hodowlach tych psów, ale samej rasie, żeby nie brać psiaka pochopnie bo ktoś sprzedaje i na jego ładne oczy.
Bardzo dobrze, że jednak się Pani wstrzymała z decyzją. :)
Kupując psa od takich ludzi pies wcale nie będzie rasowy, może wyglądać jak wyżeł weimarski, ale nie ma Pani co do tego żadnej pewności. Pies może się źle rozwijać, być zaniedbany zarówno pod względem odżywienia i socjalizacji. Takiego psa nie wystawi Pani na żadnej wystawie, bo nie będzie mieć Pani rodowodu a raczej jakiś podrabiany świstek Stowarzyszenia Pieska i Kotka.
Dlatego odradzam kupowanie psa w tej pseudo-hodowli i zapraszam do zadawania pytań na forum, gdzie są prawdziwi hodowcy i mogą pomóc i doradzić.
Pozdrawiam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): szarasfora
Czas generowania strony: 0.094 s.