Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Witam z podkarpacia;-)

Witam z podkarpacia;-) 8 lata 3 miesiąc temu #7699

  • Liza
  • Liza Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 10
  • Oklaski: 0
Żadna suka z ZkwP nie rodzi dwa razy w roku, przynajmniej z tego portalu. A zdrowie pogłowia rasy można łatwo sprawdzić, a to chyba jest najważniejsze. Pozdrawiam
Pozdrawiamy Kasia i Oskar oraz szaraki LIZA i VIVA
www.silverfriend.pl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam z podkarpacia;-) 8 lata 3 miesiąc temu #7700

  • szarasfora
  • szarasfora Avatar
  • Wylogowany
  • Site Admin
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 5
  • Oklaski: 5
Organizacja ma znaczenie. Związek Psów Rasowych zgodnie z wpisem do KRS działa od sierpnia 2015. Związek Kynologiczny w Polsce powstał w roku 1938...

www.krs-online.com.pl/zwiazek-psow-rasowych-krs-1846682.html
Iza & Szara Sfora
www.weimaraner.pl/
Ostatnio zmieniany: 8 lata 3 miesiąc temu przez szarasfora.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam z podkarpacia;-) 8 lata 3 miesiąc temu #7702

  • mikson37
  • mikson37 Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Już kiedyś pisałem na temat CCC. Ludzie zawsze kupią tam gdzie taniej. To o czym pisze pani Iza jest szalenie ważne. Ludzie myślą po co mi znać historię psiej rodziny, ja chcę tylko szczeniaka. Ale to nie jest Maltańczyk czy inny kanapowiec. ZPR nie dba o urzytkowość rasy. Nie robi prób polowych czym osłabia, to nad czym hodowcy tak ciężko pracowali uzyskując tą rasę. Ja również nie jestem myśliwym i nie wystawiam Saffi... Ale za to mógłby nabijać kabzę dwa razy w roku bo ładnie chodzi przy nodze i super wyglada, niemal na medal... I niewiele kosztuje (mam na myśli jakiś inny, kupiony rodowód)... Nie o to chodzi... Ja nie kupię butów na targu za 50 zł bo maja trzy paski... Pozostaje mi tylko życzyć cierpliwości do malucha (to nie lablador) i niech się dobrze chowa. Zdrówka w nowym roku i radości z Atosa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.107 s.