CWC Świebodzice/ o. Wałbrzych - 02.12.2016

61 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH (CWC) – ŚWIEBODZICE 2.12.2016 R.

Sędzia: Andrzej Stępiński (PL), ring 2 - przed weimarami 48 psów
 

Wyżeł weimarski długowłosy

---SUKI---
Klasa Młodzieży
602 Slavinja PINK POKERFACE - Joanna Wojciechowska , Witold Wojciechowski
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY--- Klasa Młodszych Szczeniąt
603 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordism- Joanna Ziemska - wo1. NMSzwR, BIS Młodszych Szczeniąt IV
 
Klasa Młodzieży
604 DIO THE MAGIC BOY of Diam Weim - Veronika Slamborova
 
Klasa Otwarta
605 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin - dosk.1 Klasa Championów
606 ENTER Katafygi - Marzena Błońska,Piotr Błoński- dosk.1, CWC, NDPwR, 607 FILIPPE Atria Cordis - Joanna Ziemska - dosk.2 ---
 
SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
608 AMELIA BEAUTY OF Dreiborn Rock - Petra Rejholdova
609 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Agata Owczarska - nb
 
Klasa Młodzieży
610 FALSA MUSICA A-awa - Michał Piaskowski , Monika Procka-Piaskowska
611 IGA Silver Friend - Damian Piątkowski - dosk.1, ZwMł, NJ, BOB
 
Klasa Otwarta
612 Diamond Delly z Lulecskych Lesu - Iva Mittnerova
 
Klasa Użytkowa
613 OASIS SILVER - YELLOW GIRL Camaxtli - Agata Krawczyszyn - dosk.1, CWC, NDSwR, zakończony Championat Polski
 
Klasa Championów
614 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Agata Owczarska - nb
Czytaj dalej...

CACIB Kielce - 13.11.2016

XI. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - 13 Listopada 2016 (Niedziela)

Sędzia: Wojciech Burski (PL), ring 29
 

Wyżeł weimarski długowłosy - 11:20

---SUKI---
Klasa otwarta
1798 Mysyic Flanders Urbanou - Lenaerts Edwin - Heist Op Den Berg, Belgia

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 11:25

---PSY---
1799 RAGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - bdb 1
Klasa Otwarta
1800 OSCAR Silver Friend - Maranda Małgorzata - Łódź - dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
1801 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska -nb
---SUKI--- 6
Klasa Pośrednia
1802 Fenomena Team THORDIS - Kluźniak Jacek Gabriela Obara- Kielce, - dosk.1, CWC
1803 ZARIKA Biesy i Czady - Kowenzowski Michał -dosk.2
Klasa Otwarta
1804 INCREDIBLE INDYA Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena - Łubki - dosk.1, CWC, resCACIB
1805 LADY HECA Never Ending Weimaraner - Grzegorz Załęski - dosk.2
Klasa Użytkowa
1806 ENJOY LIFE Just Weimaraner - Majewska - Czerny Justyna -dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB , BIS Psów Użytkowych, BOG 3
Klasa Championów
1807 CLEO z Lasów Preczowskich - Doległo Alicja - Chełmek, Polska - ?
Czytaj dalej...

CACIB Kielce - 12.11.2016

X. Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CACIB) - 12 Listopada 2016 (Sobota)

Sędzia: Falk-Rüdiger Siewert (DE), ring 14

FOTORELACJA JOANNY

Wyżeł weimarski długowłosy - 11:35

---SUKI---
Klasa otwarta
1892 ......................-Lenaerts Edwin - Heist Op Den Berg, Belgia - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 11:40

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1893 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred - Rybnik, Polska - wo.1
Klasa Młodzieży
1894 ZABRID Biesy i Czady - Stryczek Wilhelm - dosk.1, ZwMł, zakończony Mł.Ch.PL
Klasa Pośrednia
1895 RAGTIME A-Awa - Przysiecki Krystian - dosk.1, CWC, resCACIB
Klasa Otwarta
1896 OSCAR Silver Friend - Maranda Małgorzata - Łódź, Polska - dosk.2
1897 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 1
1898 ZAYON Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria, Polska -nb
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1899 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - Żory, Polska - wo.1, NMSzwR
1900 ...... Weimarstars - Preiss Marta - Koziegłowy k/Poznania, Polska Klasa Szczeniąt - nb
Klasa Młodzieży
1901 FANTAZJA A-AWA - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki, Polska - dosk.1, ZwMł, NJ
Klasa Pośrednia
1902 Fenomena Team UNA PERLA - Korcz Marcin - Kłaj, Polska - dosk.4
1903 Fenomena Team THORDIS - Kluźniak Jacek Gabriela Obara- Kielce, Polska - dosk.3
1904 LITTLE PRINCESS LULU Never Ending Weimaraner - Załęcka- Najman Aleksandra- dosk.1, CWC
1905 ZARIKA Biesy i Czady - Kowenzowski Michał - dosk.2
Klasa Otwarta
1906 INCREDIBLE INDYA Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena - Łubki, Polska - dosk.1, CWC
1907 LADY HECA Never Ending Weimaraner - Grzegorz Załęski - dosk.2
Klasa Użytkowa
1908 MI-FEI LILLIAN Camaxtli - Malczyk Joanna - dosk.1, CWC, resCACIB
Klasa Championów
1909 CLEO z Lasów Preczowskich - Doległo Alicja - Chełmek, Polska - dosk.2
1910 FOREST LADY Alive Silver - Sekular-Łuczak Magdalena Magdalena Poździoch- Łubki- dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Czytaj dalej...

CWC Szczecinek /o. Koszalin 11.11.2016

Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Szczecinku - 11.11.16

Sędzia: Aleksandra Zukal ( PL)
szczecinek

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Pośrednia
492 OZYS Weimaraners House - Treichel Anna - Czarże, Polska - dosk. 1
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
493 Fenomena Team SERAFINA - Jankowski Jan - Warszawa, Polska - wo1, NMSzwR
Klasa Młodzieży
495 FANTAZJA A-Awa - Chojnacka-Kasperek Hanna - Komorniki, Polska - bdb
Klasa Championów
496 ZAIDEE OF Atria Cordis - Buła Kacper - Góra Kalwaria, Polska - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG 2
Czytaj dalej...

ZWYCIĘZCA POLSKI - CACIB POZNAŃ 30.10.2016

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - ZWYCIĘZCA POLSKI POZNAŃ 2016

Sędzia: Andrzej Jakubowski (PL)

Wyżeł weimarski długowłosy - Weimaraner Long-haired

SUKI - BITCHES
Klasa młodzieży - junior class 1
2020 Drehbarn’s LADY IN RED - Zw.Mł, NJ, BOB - Wasiukiewicz Agnieszka

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - MALES
Klasa Szczeniąt
2021 UN POCO PIU A-Awa - Górecka Małgorzata - wo 1
 
Klasa Pośrednia
2022 WOLFRAM Szara Sfora - Biernacka Izabela, Biernacki Marek - dosk.1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 3, Zwycięzca Polski 2016
 
Klasa Otwarta
2023 HOMER SKY BLUE Grey Fields - Mucha Alina - nb
 
Klasa Championów
2024 FILIPPE Atria Cordis - Ziemska Joanna - CWC, res.CACIB
2025 ICTUS A-Awa - Staniszewski Cezary - nb
2026 Rutilus OLIVER SUDDEN - dosk. 2
 
SUKI
Klasa Szczeniąt
2027 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
2028 FANTAZJA A-AWA -Chojnacka-Kasperek Hanna - Zw.Mł, Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2016, NJ
 
Klasa Pośrednia
2029 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - dosk.1, CWC
 
 
Klasa Otwarta
2030 Hunting Collection Beauty - Pozdneev Konstantin - CWC
 
Klasa Użytkowa
2031 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS, Zwycięzca Polski 2016
 
Klasa Championów
2032 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - Owczarska Agata - dosk. 2
2033 ULLA Fala Love’a - Pozdneev Konstantin - dosk.1, CWC, resCACIB
Czytaj dalej...

CACIB Poznań 29.10.2016

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Nominacja na Crufts 2017 - 29.10.2016

FOTORELACJA TOMKA SŁAWIŃSKIEGO

DSC02900

Sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

Wyżeł weimarski krótkowłosy - Weimaraner Short-haired

PSY - MALES
Klasa Pośrednia
1703 WOLFRAM Szara Sfora - CWC, CACIB, NDPwR, BOS
Klasa Otwarta
1704 HOMER SKY BLUE Grey Fields - nb
1705 Loki Atria Cordis - CWC, res.CACIB
 
SUKI
Klasa Młodzieży
1706 FANTAZJA A-AWA - Zw.Mł, NJ
Klasa Otwarta
1707 ULLA Fala Love’a - CWC, CACIB, NDSwR, BOB
1708 - Fenomena Team UNA CLEO - dosk. 2
Klasa Championów
1709 Hunting Collection BEAUTY - CWC, res.CACIB
1710 FANTASIA SAPORE Atria Cordis - dosk. 2
Czytaj dalej...

I Konkurs Pracy Wyżłów Weimarskich

I Konkurs Pracy Wyżłów Weimarskich w klasie wielostronnej

FOTORELACJA 

Sędziowali:

Stanisław Abłamowicz (sędzia główny) – woda
Dariusz Spisak, Joanna Bykowska – duże pole
Marzena Błońska, Piotr Błoński – małe pole

Najlepszy Przewodnik – Anna Wygocka
Najlepszy pies na wodzie – Fenomena Team WAGABUNDA
Najlepszy pies na dużym polu  – RHINO Grafenek
 

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

lok.1 RHINO Grafenek, hod. Ewa Zapał, wł. Marek Roszkiewicz, przewodnik Stanisław Chłopek – dyplom I st. , 276/276 pkt., CPC

lok. 2 Fenomena Team WAGABUNDA, hod./wł. Anna Musiał, przewodnik Zbigniew Rędzikowski – dyplom I st., 273/276 pkt.

lok. 3  WOLFRAM Szara Sfora, hod. Marek Biernacki, wł. Izabela i Marek Biernaccy, przewodnik Marek Biernacki – dyplom I st. , 265/276 pkt.

lok. 4 JABO After Ishtar, hod./wł./przewodnik Anna Wygocka – dyplom I st., 263/276 pkt.

lok. 5 HEART BREAKER Alive Silver, hod. Magdalena Sekular-Łuczak, wł./przewodenik Magdalena Hoffmann – dyplom I st., 257/276 pkt.

lok. 6 KING DIAMOND Tears of Dracon, hod./wł./przewodnik Paweł Paciorek – dyplom II st., 225/276 pkt.

lok. 7 NANI SILVER-YELLOW GIRL Camaxtli, hod. Joanna Malczyk, wł. Agata i Grzegorz Krawczyszyn, przewodnik Grzegorz Krawczyszyn – dyplom II st., 220/276 pkt.

lok. 8  WALTHER Szara Sfora, hod. Marek Biernacki, wł. /przewodnik Piotr Bylica- dyplom III st., 215/276 pkt.

lok. 9 OASIS SILVER-YELLOW GIRLS Camaxtli, hod. Joanna Malczyk, wł. Agata i Grzegorz Krawczyszyn,  przewodnik Agata Krawczyszyn – dyplom III st., 210/276 pkt.

lok. 10  WERNER Szara Sfora, hod. Marek Biernacki, wł. /przewodnik Bartosz Górski- dyplom III st., 189/276 pkt.

TOKAY Camistar, hod. Sylwia i Artur Bonas, wł. Iwona Kowalczyk – bez dyplomu

OUR LITTLE MIRACLE Camaxtli hod. Joanna Malczyk, wł. Monika Jankowska – nieobecna

 

 

Czytaj dalej...

CWC Włocławek - 15.10.2016

XXVIII Kujawska Krajowa Wystawa Psów Rasowych 15-16 październik 2016

Sędzia: Magdalena Świętoń (PL), ring 5, godz. 10:35
 
Wyżeł weimarski krótkowłosy
---PSY---
Klasa Szczeniąt
474 ZOYER Camistar - Kopczynski Marcin - Grudziądz - wo 1
Klasa Pośrednia
475 Graysong's I Am A Rock Imperium Star - Schulz Julia - Slinger Wi, USA - CWC, BOB
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
476 ISHTA Silver Friend - Sęk Magdalena - Łódz, Polska - wo 1
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS