CACIB Drzonków 04.03.2017

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Zielona Góra, 04.03.2017

Sędzia: ANDRZEJ BRABLETZ (PL) , ring XVIII->STRZELNICA PLENEROWA
 

Wyżeł weimarski długowłosy

 
---SUKI---
Klasa Młodzieży
1652 Betlehem de Boheme z Ramašky - Hartmann Giannina Maria
1653 Slavinja POKERFACE- Wojciechowska Joanna, Wojciechowski Witold - Zw.Mł, NJ, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Szczeniąt
1654 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
1655 DIO THE MAGIC BOY of Diam Weim- - Slamborova Veronika, Svoboda Lukas - dosk. 1, Zw.Mł
 
Klasa Pośrednia
1656 ALVIN Alive Silver- Zdanowicz Piotr, Podgórna Marta - CWC?
1657 KICK'N KATCH Fala Love'a - Lyubar Inna - nb
 
Klasa Użytkowa
1658 Lukedom Idol ´s Eye - Slamborova Veronika - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów
1659 FILIPPE Atria Cordis - Ziemska Joanna dosk. 2, res.CACIB
1660 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz, Szymańska Marta dosk.1 , CWC, CACIB, NDPwR, BOB
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
1661 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna -wo 2
1662 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna -wo 3
1663 TOLA Weimarstars - Preiss Marta - wo 1
 
Klasa Młodzieży
1664 Canis Fortuna FANTASIA- Bielińska-Bobkowicz Emilia - dosk.2
1665 IGA Silver Friend- Piątkowski Damian - dosk.1, ZwMł, NJwR
1666 SIGMA Weimaraners House - Potocka-Rojek Małgorzata dosk. 3
 
Klasa Pośrednia 1667 FANTAZJA A-awa - Chojnacka- Kasperek Hanna - dosk. 2
1668 FUGHETTA A -Awa - Zdanowicz Katarzyna - dosk. 3
1669 Zilverein Misty Over the Meadow- Rzyman Katarzyna, Doyle Shane - dosk. 1, CWC
 
Klasa Otwarta
1670 DAKOTA GREY TEAM Szara Wiara - Walczak Małgorzata - dosk. 2
1671 Nearly Famous Fala Love'a - Rzyman Katarzyna, Doyle Shane - dosk. 1, CWC, resCACIB
 
Klasa Użytkowa
1672 Diana Prodomasua Praga- Nemeckova Jana
1673 OASIS SILVER -YELLOW GIRL Camaxtli- Krawczyszyn Agata i Grzegorz- dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
1674 NANI SILVER -YELLOW GIRL Camaxtli - Krawczyszyn Agata i Grzegorz - dosk.2
1675 OLIVIA Silver Friend - Hadyńska Katarzyna - dosk.1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Czytaj dalej...

CWC Lublin 25.02.2017

54 KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - 25.02.17 Lublin

Sędzia: Wojciech Burski (PL), ring 1

WYżeł weimarski

---PSY---
Klasa Otwarta
618 SELDOM Camistar - Kryska Monika - Warszawa - dosk.1, CWC
 
Klasa Użytkowa
619 KING DIAMOND Tears of Dracon - Paciorek Paweł -Kielce - bdb
 
Klasa Championów
620 DEER HUNTER Carski Trakt - Morawski Jacek - Lublin - dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
621 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria - wo1, NSzwR
 
Klasa Pośrednia
622 Zilverein Misty Over the Meadow - Rzyman Katarzyna, Doyle Shane Ballyvaldon - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
623 Nearly Famous Fala Love'a - Rzyman Katarzyna, Doyle Shane Ballyvaldon Blackwater - dosk.1, CWC, NSDwR, BOB, BOG3
Czytaj dalej...

CWC Bydgoszcz walentynkowa 12.02.2017

XIII WALENTYNKOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH - 12.02.2017 Bydgoszcz

Sędzia: Piotr Król (PL), ring 5 , godz. 13:05

Wyżeł weimarski

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
954 CLAUDE HOMAR Nova Espera- Kierczyńska Agnieszka - Nakło Nad Notecią
 
Klasa Szczeniąt
955 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - Luboń - wo 1
 
Klasa Otwarta
956 DANTE GREY TEAM Szara Wiara - Walczak Małgorzata - Dopiewo - dosk.1
957 Grey Classic's Make Mine a Double - Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde- Belgia -nb
958 OZYS Werimaraners House - Treichel Anna - Czarże - dosk.2
 
Klasa Championów
959 Doc N' Camelot's Heaven Can Wait - Lenaerts Edwin Tonie Finch, Linda Van Der Sichel - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG, BIS
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
960 MANON Szara Pasja- Oleś Tomasz - Osielsko
 
Klasa Szczeniąt
961 BLUE DENIM Alive Silver- Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - wo 4
962 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA- Owczarska Agata - Łódź, - wo 3
963 JOKE Imperium Star- Hadyńska Katarzyna - Dębogóra - wo 1 , NSzwR
964 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - wo 2
 
Klasa Młodzieży
965 GIS A-awa - Letka Dorota Tomasz Letki- Niemcz
966 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok
967 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dosk.1, ZwMł , NJ, BOS
 
Klasa Otwarta
698 KOLET Silver Friend - Dyląg Aleksandra - Chojnice, Polska - dosk. 1
969 OUR LITTLE MIRACLE Camaxtli - Jankowska Monika - Sicienko - dosk.2
 
Klasa Użytkowa
970 Grey Classic's Lil' Sugar - Lenaerts Edwin Manuela Nasturzi- Belgia - dosk.1, CWC, NDSwR
Czytaj dalej...

CWC Bydgoszcz nocna 11.02.2017

VIII NOCNA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH 11/12 lutego 2017 Bydgoszcz

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL), ring 13 , godz. 21 - sobota
Wyżeł weimarski krótkowłosy
---PSY---
Klasa Otwarta
758 Grey Classic's Make Mine a Double-Lenaerts Edwin Natascha Van De Velde- Belgia - dosk.1, CWC, NDPwR, BOB, BOG, BIS
 
Klasa Championów
759 Doc N' Camelot's Heaven Can Wait- Lenaerts Edwin Tonie Finch, Linda Van Der Sichel - nb
760 LOKI Atria Cordis - Sławiński Tomasz Marta Szymańska- Kalisz
 
---SUKI---
Klasa Młodszych Szczeniąt
761 MANON Szara Pasja- Oleś Tomasz - Osielsko
 
Klasa Szczeniąt
762 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska
763 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz
764 YERATELLE OF Atria Cordis - Mikus-Koralewska Dorota - Góra Kalwaria
 
Klasa Młodzieży
765 JOY Good Dog Poland - Grodzicka Eliza - Białystok
766 SIGMA Weimaraners House - Rojek Małgorzata - Puławy - dpsk. 1, Zw.Mł, NJ
 
Klasa Otwarta
767 KOLET Silver Friend - Dyląg Aleksandra - Chojnice - dosk.1
768 OUR LITTLE MIRACLE Camaxtli- Jankowska Monika - Sicienko - dosk.2
 
Klasa Użytkowa
769 Grey Classic's Lil' Sugar - Lenaerts Edwin Manuela Nasturzi- Belgia - dosk.1, CWC,NDSwR, BOS
 
Klasa Championów
770 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica - dosk.1, CWC
Czytaj dalej...

141 WESTMINSTER KENNEL CLUB SHOW 2017

141 WESTMINSTER KENNEL CLUB SHOW 2017

Wyżeł weimarski krótkowłosy
Wtorek, 14.02.2017, godz. 14:45 czasu nowojorskiego + 6 godzin różnicy

SĘDZIA Dr. Herman (http://www.westminsterkennelclub.org/media-center/steven-herman/)

Plan sędziowania na ringu 7 - http://www.westminsterkennelclub.org/breed-judging/ring-7-tuesday/?_branch_match_id=358540713135619673

LIVE STREAMING http://www.westminsterkennelclub.org/live-stream/

FOTOREALACJA http://melissahampton.zenfolio.com/p954613610

WYNIKI

Best of Breed GCH CH Starwood's Reinhard V Dietz CGC
Select Dog GCH CH Camelot's Luxe Winter's Waltz JH
Award of Merit GCHP CH Graysong N Silhouette's Heyjude
Absent GCH CH Sagenhaft's Perfect Dynasty
Absent GCHP CH SilverOaks SurfCity Shades Of Grey CGC
Absent GCH CH Camelot's I'M A Travelin' Man
Absent CH Casa De Juno Unforgettable At Silhouette
Best of Breed Competition Bitches
PLACEMENT NAME
Best of Opposite Sex GCHG CH Grauschatten N' Nani's Cabaret
Select Bitch GCH CH Doc's Greyborn North Star Of Acadia
Award of Merit GCH CH Midwest Dream Streetcar Named Desire
Absent GCH CH Doc's Crosswinds Absolut Ten Of Acadia
Absent GCHB CH Driftwood's Whoa Look At Her At Silhouette
Absent GCH CH Camelot's Luxe The Glass Slipper Fits JH
All Entries
PLACEMENT NAME
-- Harline Win'Weim There's Something About Mary
-- GCH CH Northwoods Set Fire To The Rain
-- GCH CH Grayhart's Almost Famous CD BN RN CGCA
-- GCH CH Waybacks Sam I Am
-- CH Silhouette's Spellbound
-- GCHB CH Graysong's Spirit Of Das Rheingold RN JH CA
-- GCHS CH Ob's N Bb's Gentlemans Time V Reiteralm SH CGCA

BOS  BOB

Czytaj dalej...

CWC Brodnica / o. Toruń 04.02.2017

III Krajowa Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) - Brodnica 04.02.17

Sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodzieży
581 ZOYER Camistar - Kopczynski Marcin - Grudziądz - nb
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
582 BLUE DENIM Alive Silver - Kubas-Fałczyk Anna - Dąbrowa Chełmińska - wo 2
583 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź - wo 1, NSzwR
584 Fenomena Team SERAFINA - Jankowski Jan - Warszawa - nb
585 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz - wo 3
 
Klasa Użytkowa
586 HEART BREAKER Alive Silver - Hoffmann Magdalena - Osiek Nad Wisłą - dosk. 1, CWC
 
Klasa Championów
587 Fenomena Team UNA CLEO - Figas-Bobala Anna - Brodnica - dosk. 1, CWC, BOB, BOG IV

 

Czytaj dalej...

CWC Będzin 29.01.2017

VI Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych - ExpoSilesia-DogShow (CWC)

Sędzia: Elena Yerusalimsky (RUS) , ring 15

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy

---PSY---
Klasa Młodszych Szczeniąt
1026 BLUEPRINCE z Lasów Preczowskich - Grabowska Agnieszka - wo 1
 
Klasa Szczeniąt
1027 ASTON MARTIN Imperial Weimaraner - Wydra Manfred - wo 2
1028 AUSTIN Imperial Weimaraner - Korepta Leszek - wo 1
1029 Fenomena Team SOMA - Płoskonka Jarosław , Joanna Malczyk - nb
 
Klasa Młodzieży
1030 Canis Fortuna FALCON - Palarczyk Daniel - bdb
 
Klasa Otwarta
1031 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin - nb
1032 SILVER SKY OF LOVE Grey Team Szara Wiara - Stachura Joanna - dosk.1, CWC
 
Klasa Użytkowa
1033 WAŻNIAK Canis Fortuna - Oczadły Mariola -dosk.1, CWC, BIS IV psów użytkowych
 
Klasa Championów
1034 Ghostwind THE LION PRIDE - Paterka Ewa, Shirgley Sue -dosk.1 CWC, NDPwR, BOS
 
---SUKI--- 
Klasa Młodszych Szczeniąt
1035 HEIDI Artemis Canes - Głowacki Bohdan - wo 1, NMSzwR
 
Klasa Szczeniąt
1036 ARRINERA HUSSARYA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - wo 1, NSzwR
 
Klasa Młodzieży
1037 EMI Silvery Passion- Zagórski Mariusz - dosk.2
1038 SIGMA Weimaraners House - Potocka-Rojek Małgorzata - dosk.1
 
Klasa Pośrednia
1039 LADY HECA Never Ending Weimaraner - Załęski Grzegorz
1040 ZARA Werimaraners House - Motyl Żaneta
 
Klasa Otwarta
1041 Weimaranus SUNRISE OVER LOVE - Stachura Joanna - dosk.1, CWC, NDSwR,BOB, BOG
Czytaj dalej...

CWC Lubin 22.01.2017

XV Zimowa Krajowa Wystawa Psów Rasowych – National Dog Show (CAC) Lubin, 22.01.2017

FOTORELACJA

Sędzia:     Krystyna Opara (PL)
Wyżeł weimarski długowłosy - 10:45

---PSY---
Klasa Użykowa
717 Jetro Silver od Gallasu - Hartmann Giannina Maria - Praga, Czechy
---SUKI---
Klasa Młodzieży
718 Bettlehem De Boheme z Ramasky - Hartmann Giannina Maria - Praga, Czechy
719 Slavinja PINK POKERFACE - Wojciechowska Joanna Witold Wojciechowski- Kotla, Polska - Zwycięzca Młodzieży, NJ, BOB
 

Wyżeł weimarski krótkowłosy - 10:55

---PSY---
Klasa Szczeniąt
720 YAZZ BABARIBA OF Atria Cordis - Ziemska Joanna - Luboń, Polska - wo.1
Klasa Otwarta
721 OSEE OSCAR GREY Camaxtli - Hulanicki Marcin Wrocław- dosk.1, CWC, NDPwR, BOS
Klasa Użytkowa
722 WOLFRAM Szara Sfora - Biernacka Izabela Marek Biernacki- Poznań, - dosk.1, CWC, zakończył Championat PL
 
---SUKI---
Klasa Szczeniąt
723 D'Argento Vien AVALON USS ARIZONA - Owczarska Agata - Łódź, Polska - wo, spóźnienie
724 JOKE Imperium Star - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - wo2
725 KAGA Imperium Star - Panek Sławomir - Bydgoszcz, Polska - wo4
726 ORDONKA A-awa - Walczak Andrzej - Sątopy, Polska - wo.1, NSzwR
727 XFACTOR OF Atria Cordis - Szopa Joanna - Środa Śląska, Polska - wo3
 
Klasa Młodzieży
728 IGA Silver Friend - Piątkowski Damian - Bytów, Polska - dosk.2
729 UT SUPRA A-Awa - Walczak Andrzej - Sątopy - dosk.1, ZwMł, NJ, BIS Junior 4
 
Klasa Pośrednia
730 Diana Prodomasua Praga - Nemeckova Jana - Maslovice, Czechy - dosk. 2
731 FALSA MUSICA A-Awa - Piaskowski Michał Monika Procka-Piaskowska- Wałbrzych - dosk.1, CWC
 
Klasa Championów
732 FANTASIA SAPORE Atria Cordis-Owczarska Agata-Łódź - dosk.1, CWC, NDSwR, BOB, BOG
733 OLIVIA Silver Friend - Hadyńska Katarzyna - Dębogóra, Polska - dosk.2

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS