CWC Myśliwskich Białystok, 21.08.2021

III Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich Białystok, 21.08.2021

Sędzia: Aleksandra Zukal (PL)
 
12.05 Wyżeł weimarski krótkowłosy (6)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
 
Psy - Males
Klasa młodzieży - Junior Class 1
138 Aksels Dreiks Stella Griseo, wł. Blohina Elina - Łotwa
Klasa championów - Champion Class 2
139 Justin Jeriko Dantario, wł. Jemeljanova Eliza - Litwa
140 Nikko Nevos Stella Griseo, wł. Busa Dace - Łotwa
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 2
141 BEAMING TANZANITE z Lasów Preczowskich, wł. Ewa Pawłowska
142 FURORA VERA Filii Artemesias, wł. Ostrowska Katarzyna
 
Klasa weteranów - Veteran Class 1
143 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska - dosk. 1, BOS i BIS Weteranów
Czytaj dalej...

CACIB Białystok 22.08.2021

XIV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - 14th International Dog Show (CACIB) BIAŁYSTOK 21-22.08.2021

SĘDZIA: MARIAN PAWEŁ BOCIANOWSKI (PL)
 

Sędzia: Marian Paweł Bocianowski (PL)

 

13.30 Wyżeł weimarski krótkowłosy (10)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

911 kAsels Dreiks Stella Griseo, wł. Blohina Elina - Łotwa

Klasa otwarta - Open Class 1

912 CAMARO Star Warriors, wł. Magdalena Żurawska

Klasa championów - Champion Class 2

913 Justin Jeriko Dantario, wł. Jemeljanova Eliza - Litwa

914 Nikko Nevos Stella Griseo, wł. Busa Dace - Łotwa

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 3

915 BEAMING TANZANITE z Lasów Preczowskich, wł. Ewa Pawłowska

916 FURORA VERA Filii Artemesias, wł. Ostrowska Katarzyna

917 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska

Klasa otwarta - Open Class 2

918 BALINESE Just Dance - Patrycja Stankiewicz

919 D'Argento Vien CIN&CIN, wł. Agata owczarska

Klasa weteranów - Veteran Class 1

920 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska

Czytaj dalej...

CWC KOBIÓR 21.08.2021

KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH KOBIÓR 21.08.2021

Sędzia LESZEK SALAMON (PL)
 
Wyżeł weimarski krótkowłosy (9)
PSY
KLASA MŁODZIEŻY
566 FEEL THE RUSH It's OK to be Grey - Klimek Ilona- dosk. 1, Zw.Mł.
 
KLASA POŚREDNIA
567 POTTER Szara Pasja - Maleszyk Patrycja
 
KLASA OTWARTA
568 ERIC CLAPTON Imperial Weimaraner - Aleksandra Rodo- Krasnokucka - dosk 1, CWC, Naj. Dorosły Samiec w Rasie, BOB, BOG 4 Zakończył.Championa Polski.
 
 
SUKI
KLASA SZCZENIĄT
569 INFINITE SEA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia - w.o. 1 BOB Puppy 
KLASA MŁODZIEŻY
570 J-CAMMY Born to be prime – Dominika Wysogląd - dosk 1 , Zw.Mł, NJ
KLASA POŚREDNIA
571 Northsouth Don't stop me now in LA - Dominika Malaga - dosk 1, CWC BOS
KLASA OTWARTA
572 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej
KLASA UŻYTKOWA
573 BONA Imperial Weimaraner - Sylwia Mokry - dosk 1, CWC, Naj.Użytek BIS Użytków 2
574 DRAKA Grey Passion - Ilona Klimek - dosk. 2
Czytaj dalej...

31 CACIB SOPOT, 15.08.2021

31. MIĘDZYNARODOWA, 63. Bałtycka WYSTAWA PSÓW RASOWYCH FCI, SOPOT, 15.08.2021

 
FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY
(Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired)
Niedziela/Sunday / Ring: 34 / Godzina/Time: 11.05 /
Sędzia/Judge: Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Psy - Males
Klasa pośrednia / Intermediate Class
1257 NORDIC Duma Kazana, wł. Barbara Bielak, Polska - nb
 
Klasa otwarta / Open Class
1258 CAMARO Star Warriors, wł. Magdalena Żurawska, Polska
1259 JUSTIN JURIKO DANTARIO, wł. Eliza Jemeljanova, Litwa - dosk. 1, CWC
1260 Northsouth JOHNNY B GOODE, wł. Marcin Kopczyński, Polska
 
Klasa championów / Champion Class
1261 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki, Polska - nb
1262 FAUST Psi Folwark, wł. Małgorzata Kułak, Patryk Jatczak, Polska - dosk. 1, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG 4
1263 Zaidee Line Paparazzi, wł. Kacper Buła, Polska - dosk. 2, res.CACIB
 
Suki - Females
Klasa młodzieży / Junior Class
1264 Born To Be Prime LILOO, wł. Wiktoria Budczenkow, Polska - 1/7 JBOB
1265 BREVIS A-Awa Weims, wł. Andrzej Walczak, Polska
1266 FREYA It`s Ok To Be Grey (FCI), wł. Natalia Bednarska, Polska - dosk. 2
1267 OLEŃKA B. Duma Kazana, wł. Barbara Bielak, Polska - dosk. 4
1268 POLA Szara Pasja, wł. Justyna Gzowska, Marek Palasek, Polska
1269 RACE OF GLORY BY Atria Cordis, wł. Justyna Szymor, Polska - dosk. 3
1270 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska, Polska - dosk. 4
1271 TIGARDA Psi Folwark, wł. Anna Czekałowska-Łucka, Polska - nb
 
Klasa pośrednia / Intermediate Class
1272 Canis Fortuna ROMANCE WITH SOPHIE, wł. Magdalena Hoffmann, Szymon Bednarek, Polska - dosk 1, CWC, NDSwR, CACIB
1273 CHLOE Deep Grey (FCI), wł. Joanna Maciejewska, Polska - dosk. 2
 
Klasa otwarta / Open Class
1274 BORN TO RUN Argentum Venandi, wł. Żaneta Tomczyk, Polska - dosk. 2
1275 D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska, - dosk. 3
Polska
1276 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow, Polska - dosk. 1, CWC
 
Klasa championów / Champion Class
1277 D'Argento Vien B-PERFECT, wł. Wiktoria Budczenkow, Polska - dosk. 1/3, CWC, res.CACIB
1278 FILOMENA Psi Folwark (FCI), wł. Natalia Otręba, Polska - dosk. 2
1279 KAMELIA Psi Folwark, wł. Natalia Otręba, Polska - dosk. 3
 
Klasa weteranów / Veteran Class
1280 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska, Polska - dosk. 1, BOS, Best Veteran in Breed, res BEST IN SHOW VETERAN
Czytaj dalej...

30 CACIB SOPOT, 14.08.2021

30. MIĘDZYNARODOWA, 62. Bałtycka WYSTAWA PSÓW RASOWYCH FCI, SOPOT, 14.08.2021

 

FCI 99 - WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY

(Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired)
Sobota/Saturday / Ring: 30 / Godzina/Time: 12.30 /
 
Sędzia/Judge: Andrzej Stępiński (PL)
Psy - Males
Klasa młodszych szczeniąt / Minor Puppy Class
1352 AMOR SPEEDING JOY, wł. Małgorzata Walczak, Polska - nb
 
Klasa młodzieży / Junior Class
1353 TEXAS WEIMARANERS HOUSE, wł. Klaudia Waszak, Polska - dosk. 1, Zw.Mł, BOS
 
Klasa pośrednia / Intermediate Class
1354 NORDIC Duma Kazana, wł. Barbara Bielak, Polska - nb
 
Klasa championów / Champion Class
1355 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki, Polska - dosk. 1, NdpwR, CACIB
1356 FAUST Psi Folwark, wł. Małgorzata Kułak, Patryk Jatczak, Polska - dosk. 3
1357 JUSTIN JURIKO DANTARIO, wł. Eliza Jemeljanova, Litwa
1358 SUNSHINE REGGAE BY Atria Cordis, wł. Joanna Ziemska, Polska - nb
 
Suki - Females
Klasa młodzieży / Junior Class
1359 Born To Be Prime LILOO, wł. Wiktoria Budczenkow, Polska - dosk. 4
1360 FREYA It`s Ok To Be Grey (FCI), wł. Natalia Bednarska, Polska
1361 OLEŃKA B. Duma Kazana, wł. Barbara Bielak, Polska - dosk. 2
1362 POLA Szara Pasja, wł. Justyna Gzowska, Marek Palasek, Polska
1363 RACE OF GLORY BY Atria Cordis, wł. Justyna Szymor, Polska - dosk. 3
1364 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska, Polska - dosk. 1, Junior Winner, Best Junior in Breed, BEST IN SHOW JUNIOR
1365 TIGARDA Psi Folwark (FCI), wł. Anna Czekałowska-Łucka, Polska
 
Klasa pośrednia / Intermediate Class
1366 BREVIS A-Awa Weims, wł. Andrzej Walczak, Polska - dosk. 1, CWC
1367 Canis Fortuna ROMANCE WITH SOPHIE, wł. Magdalena Hoffmann, Szymon Bednarek, Polska - dosk. 2
1368 CHLOE Deep Grey (FCI) wł. Joanna Maciejewska, Polska - dosk. 4
1369 KAMELIA Psi Folwark, wł. Natalia Otręba, Polska - dosk. 3
 
Klasa otwarta / Open Class
1370 BORN TO RUN Argentum Venandi, wł. Żaneta Tomczyk, Polska - dosk. 2
1371 D'Argento Vien DIRTY NIGHT IN HAVANA, wł. Agata Owczarska, Elżbieta Słowińska,
Polska
1372 Yar Helen House ABIGEIL, wł. Wiktoria Budczenkow, Polska - dosk. I/3 CWC
 
Klasa championów / Champion Class
1373 D'Argento Vien B-PERFECT, wł. Wiktoria Budczenkow, Polska - I/2 CACIB/ CWC I najlepsza Dorosła suka
1374 FILOMENA Psi Folwark, wł. Natalia Otręba, Polska - dosk. 2
 
Klasa weteranów / Veteran Class
1375 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska, Polska - dosk. 1, Best Veteran in Breed, Best of Breed, resBEST OF GROUP-
Czytaj dalej...

CWC Gorlice , 15-08-2021

Krajowa Wystawa Psów Rasowych, Gorlice , 15-08-2021

 
Sędzia: Jakub Rudziński (PL)
 
WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY (6)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa pośrednia - Intermediate Class 1
438 Grey Velvet Weim DESIDERIUS, wł. Dudzik-Talkowska Katarzyna - EX , CWC
Klasa championów - Champion Class 1
439 WOŁOSAŃ Biesy i Czady - Makowski Adam - CWC BOB BOG4
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 2
440 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej
441 Born To Be Prime J-CAMMY - Dominika Wysogląd - lok. 1 BOS
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
442 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN - Makowski Adam - 1/2 CWC NDS
443 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga
Czytaj dalej...

CWC Gorlice 14-08-2021

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich, Gorlice , 14-08-2021

 
Ring: 5 Sobota / Saturday Razem: 21
Sędzia: Małgorzata Korzeniowska (PL)
 
WYŻEŁ WEIMARSKI KRÓTKOWŁOSY (5)
Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired
Psy - Males
Klasa championów - Champion Class 1
113 WOŁOSAŃ Biesy i Czady - Makowski Adam - CWC BOB BOG 2
 
Suki - Females
Klasa młodzieży - Junior Class 2
114 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej - 1/2, nj, zmł, bos
115 Born To Be Prime J-CAMMY - Dominika Wysogląd - dosk. 2
 
Klasa pośrednia - Intermediate Class 2
116 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN - Makowski Adam - 1/2 CWC NDS
117 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga
Czytaj dalej...

CWC Lipno - Toruń 31.07.2021

54. Toruńska Wystawa Psów Rasowych Lipno, 31.07.2021

Ring: 11 Sobota

Sędzia: Aleksandra Zukal (PL)

 

11.50 Wyżeł weimarski długowłosy (1)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

502 Slavinja FAUN, wł. Ostrowska Zofia

 

11.55 Wyżeł weimarski krótkowłosy (10)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

503 Soffio D'amore MASTER CHAOS- Witkowska Klaudia - dosk. 1, Zw.Mł, BOS

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

504 BUMBLEBEE Speading Joy, wł. Henryk Richert

505 Slavinja HUNIEMIR, wł. Ostrowska Zofia

 

Klasa otwarta - Open Class 1

506 CAMARO Star Warriors, wł.Żurawska Magdalena

 

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 4

507 BEL A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki

508 PADME Szara Pasja, wł. Motławska-Świątek Katarzyna

509 RACE OF GLORY by Atria Cordis - Szymor Justyna - Zw. Mł, NJ, BOB, BOG 1

510 TIGARDA Psi Folwark, wł. Anna Czekałowska-Łucka - dosk. 3

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

511 BOOGIE A-Awa Weims, wł. Ewelina Przysiecka, Krystian Przysiecki

512 CANIS FORTUNA Romance with Sophie, wł. Magdalena Hoffmann, Szymon Bednarek - dosk. 1, CWC, NDSwR

Czytaj dalej...

CWC Chojnice 1.08.2021

XLIII Kaszubska Wystawa Psów Rasowych - National Dog Show (CAC) Chojnice, 1.08.2021

Ring: 9 Niedziela / Sunday Razem: 28

Sędzia: Marta Kościańska (PL)

 

10.50 Wyżeł weimarski krótkowłosy (8)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

365 BUMBLEBEE Speading Joy, wł. Henryk Richert

 

Klasa otwarta - Open Class 3

366 _____- Żurawska Magdalena

367 HENDRIX A-Awa Weims, wł. Jerzy Szewczyk

368 MATT Weimaraners House (FCI), wł. Natalia Bednarska

 

Klasa championów - Champion Class 1

369 DROGO Szara Trufla, wł. Anita Paszki

 

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 2

370 FREYA It`s Ok To Be Grey (FCI), wł. Natalia Bednarska - dosk. 1

371 TELIMENA Psi Folwark, wł. Dorota Hoffmann Warzocha - dosk. 2 

 

Klasa championów - Champion Class 1

372 MATA HARI Weimaraners House- Rojek Małgorzata

Czytaj dalej...

CACIB Moszna - Opole 1.08.2021

XXXIX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych, Moszna 01.08.2021

Ring: 17 Niedziela / Sunday Razem: 110

Sędzia: Jadwiga Konkiel (PL)

 

Wyżeł weimarski długowłosy (2)

Weimaraner langhaarig / Weimaraner Long-haired

Psy - Males

Klasa młodzieży - Junior Class 1

1814 ECCO Crazy Forever - Sloupensky Pavel  - Czechy

 

Suki - Females

Klasa młodzieży - Junior Class 1

1815 ELLY Crazy Forever - Sloupensky Pavel  - Czechy

 

 

Wyżeł weimarski krótkowłosy (23)

Weimaraner kurzhaarig / Weimaraner Short-haired

Psy - Males

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

1816 TANGO Szara Wiara (FCI), wł. Joanna Niebieszczańska

 

Klasa młodzieży - Junior Class 3

1817 Grey Velvet Weim DESIDERIUS, wł. Dudzik-Talkowska Katarzyna

1818 POTTER Szara Pasja - Maleszyk Patrycja

1819 GUSTAVO Aliver Silver ???- Sekular-Łuczak Magdalena Magdalena Poździoch

 

Klasa otwarta - Open Class 1

1820 ERIC CLAPTON Imperial Weimaraner - Aleksandra Rodo- Krasnokucka

 

Klasa championów - Champion Class 3

1821 WOŁOSAŃ Biesy i Czady- Makowski Adam

1822 X’TRA FAIRY Star of Elune, wł. Piotr Jośko 

1823 Zaidee Line Paparazzi, wł. Kacper Buła - dosk1., CWC, CACIB, BOB

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1

1824 Canis Fortuna Ważniak, Oczadły Mariola 

 

 

Suki - Females

Klasa szczeniąt - Puppy Class 1

1825 INFINITE SEA Imperial Weimaraner - Mokry Sylwia

 

Klasa młodzieży - Junior Class 6

1826 BESSI NANA Siyegi Hunter - Koksanowicz Sara

1827 BIVA A-Awa Weims - Pytel Maciej

1828 ______Born to be prime – Dominika Wysogląd

1829 CHLOE Deep Grey - Maciejewska Joanna 

1830 OLESYA Duma Kazana, wł. Mariusz Klupś,

1831 Ruby Lips by Atria Cordis, wł. Dorota Mikus-Koralewska, Agata Owczarska

 

Klasa pośrednia - Intermediate Class 2

1832 GHOSTWIND STRICTLY FOR FUN - Makowski Adam

1833 Northsouth Don't stop me now in LA, wł. Dominika Malaga

Klasa otwarta - Open Class 1

1834 Nirvana Alive Silver, wł. Magdalena Sekular - Łuczak

 

Klasa użytkowa - Working Class 1

1835 X’tra Dangy Star of Elune, wł. Klimek Ilona

 

Klasa championów - Champion Class 2

1836 BONA Imperial Weimaraner- Mokry Sylwia

1837 D'Argento Vien B-Mon Salai, wł. Klaudia Biała 

 

Klasa weteranów - Veteran Class 1

1838 FANTASIA SAPORE Atria Cordis, wł. Agata Owczarska 

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS